ØNSKER DU AT OSS RINGER DEG?

Legg gjerne igjen informasjonen din, så kommer vi tilbake for å diskutere hvordan vi kan hjelpe deg.

Team

Team FaberExposize er en entusiastisk gruppe med en lidenskap for utskriftsprosjekter. Vi streber etter best mulig resultat gjennom innovasjon og kreativitet. Hver dag jobber vi for det absolutt beste, for deg!

Ida Marie Ryan

Sales Norway

Direkt
+46 8 120 889 00
Mobil
+47 901 15 338
E-post
ida.ryan@faberexposize.se

Wouter Faber

CEO Nordics

Direkt
+46 8 120 889 00
Mobil
+46 73 944 89 07
E-post
wouter.faber@faberexposize.se

Josephine Nordqvist

COO Nordics

Direkt
+46 8 120 889 03
Mobil
+46 70 792 89 03
E-post
josephine.nordqvist@faberexposize.se

Pelle Svernedal

Business Development Manager

Direkt
+46 8 120 889 02
Mobil
+46 70 773 8902
E-post
pelle.svernedal@faberexposize.se

Emelie Stulba

Sales and Project Manager – Senior

Direkt
+46 8 120 889 06
Mobil
+46 76 946 89 06
E-post
emelie.stulba@faberexposize.se

Lisa Abrahams

Sales and Project Manager – Junior

Direkt
+46 8 120 889 09
Mobil
+46 73 993 89 09
E-post
lisa.abrahams@faberexposize.se

Christina Faber-Berg

Marketing and Artwork Support

Direkt
+46 8 120 889 08
Mobil
+46 76 062 89 08
E-post
christina.faber-berg@faberexposize.se

Johanna Hofmann

Finance and Administration

Direkt
+46 8 120 889 04
Mobil
+46 70 794 89 04
E-post
johanna.hofmann@faberexposize.se